Hoppa till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Jaktsidan

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Leaderboard

  1. Lecha

    Lecha

    Bloggers
    3
    Poäng
    2 931
    Antal inlägg
  2. defransson

    defransson

    Bloggers
    2
    Poäng
    2 819
    Antal inlägg
  3. Per Gustafsson

    Per Gustafsson

    Bloggers
    2
    Poäng
    2 700
    Antal inlägg
  4. david.petersson

    david.petersson

    Bloggers
    2
    Poäng
    557
    Antal inlägg

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2013-05-09 in Inlägg

  1. Almenson
    1 point
    Det är en pointer dvs en stående fågelhund. Som valpar står dom för allt möjligt som duvor, igelkottar och plastpåsar. Ståndet sker givetvis på synintryck och är en medfödd reflex. Med andra ord så är det helt normalt att han står för duvorna och jag kan inte överhuvudtaget se något som helst fel med detta. Får jag fråga varför du inte tycker det är ok och vad gör du själv när valpen ställer sig för en duva på tomten?
  2. Tepewe
    Läste precis att Jaltfilm.se kommer vara på plats och dela ut 3-dygns gratis tittande till dom 5000 första besökande varje dag..samt att dom drar av 100kr på medlemsskapet vid deras monter Skickat från min HTC One S via Tapatalk 2
  3. Nils l
    1 point
    Isen har nu börjat bryta i åarna häromkring. Kanske det går att ta en paddeltur om en vecka om det inte blir någon vansinnes vårflod som gör allt paddlande livsfarligt.
  4. seved
    Ja ja magnetsläpp o UHB15LM är ju bra. Jag håller om jag minns rätt 870 grader på det o magneten släpper tidigare än så, så du skulle behövt hålla rätt länge efter släppet, för att få för hög värme. Hm man ska inte härda mera än 3 gånger, för det kolar ur lite varje gång, o har man då lite för tunn egg så kan den spricka. Såg ut som om du fått väldigt varmt precis innan sprickan, o sen rätt kallt efter, men du har kanske putsat på det lite. Seved
This leaderboard is set to Stockholm/GMT+02:00

Account

Navigation

Sök

Sök

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.