Publicerat December 13, 200718 yr Har en del bilder i bitmappsbild. Hur kan jag ändra om dessa så det blir jpeg format ?
Publicerat December 13, 200718 yr Vad har du för fotoredigeringsprogram i datorn? De flesta har att man kan välja format, när man trycker på "spara som".
Publicerat December 13, 200718 yr Det går att göra i paint som finns i alla windows variationer . öppna bilden med paint och spara om den som jpeg Mvh.
Publicerat December 13, 200718 yr Författare Det går att göra i paint som finns i alla windows variationer . öppna bilden med paint och spara om den som jpegMvh. Ok tack för det. Ska testa.
Publicerat December 13, 200718 yr Författare Detta måste vara det mest fantastiska forumet i hela världen. Man kan ställa en fråga om precis vad som helst och få ett kanon svar. Tack för hjälpen vänner ;D :-*
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.