Publicerat December 13, 201114 yr Tjenare har sett att dom har börjat att sälja dom här som passar till kaliber 30 och fundera om det är nått om den dära lösningen http://vildsvin.se/visa_produkt.asp?t=222%28224%29+kula+i+30+Kaliber&id=2306〈=sv Tack för svar!!
Publicerat December 13, 201114 yr Historiskt sätt har det varit otroligt svårt att få dessa att skjuta väl, om detta system vet jag inget men jag har svårt att tro att du kommer att få bra resultat med det. /Christian
Publicerat December 13, 201114 yr Det låter lite för bra för att vara sant. Men OM det bibehåller jaktmässig precision så är helt klart ett system jag skulle använda! JAG skulle spara in en plats i skåpet till nått onödigt vapen istället!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.