Publicerat %s vid %s %d dy Detta är en populär post. Här är en buköppnare jag fick klar igår till en kompis. Stålet är 52100 med skaft I turkisk valnöt.
Publicerat Igår på 10:59 %d dy Är bladet tjock och slipat ända ut?Endast nyfiken då jag är då sjukt nöjd med min som bara är rundad längst fram lite så fungerar som kniv med.
Publicerat Igår på 13:28 %d dy Författare 7 hours ago Ryberget sa:Läcker! Blir det läderslida till den?Tackar tackar. Japp det blir det. Det blir det. Den första jag gör till dom här. Seved
Publicerat Igår på 13:33 %d dy Författare 2 hours ago karelsk blandning sa:Är bladet tjock och slipat ända ut?Endast nyfiken då jag är då sjukt nöjd med min som bara är rundad längst fram lite så fungerar som kniv med.3,7 mm är den. Nej det är en liten knopp längst fram som är oslipad. Ja din såg fin o användbar ut. Ja det är ju bra 😊Seved
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.