Hoppa till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Jaktsidan

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2013-04-19 in all areas

  1. L-B
    3 points
    Gråt ej för att jag är borta, gläds över att jag funnits Lasse
  2. hs_merkel
    2 points
    Tja va ska man säga? Jävla massa fågel och inte får man skjuta. S.
  3. Droggot
    2 points
    Jag brukar försöker få ca 15-20m mellan gömslet och uvstången Det brukar bli ganska lätta skott och då fungerar 24g us 7.5 Gyttorps bly utmärkt.
  4. EmilL
    1 point
    Samma hos oss, kråkorna sitter och skrattar åt mig
  5. Minken88
    Nja inga grävlingar skulle skjutas. I så fall filmas allt slutade dock med 1-0 till vildsvinen. Blåste otroligt mycket. Tänkte då att jag ger upp trots 6mil till marken, fick iaf syn på några kultingar som var på väg ned till åteln ..sen på vägen hem med bilen den ca 1km långa grusvägen så druttade bilen ned i ett dike och oljetråget..o massa annat är sönder..film kommer på det med mig när jag muttrar om pickup osv har börjat bli dyrt o jaga dem mytomspunna jordfräsarna med ragg
  6. Hjalle-man
    Det är bara att lyfta på hatten åt Skellefteå AIK för en väl genomförd säsong och ett väl genomfört slutspel! Det har varit fin hockey de spelat!
  7. killer_mouse
    precis det roliga är att jag "förutsedde" att saik skulle vinna redan innan slutspelet började
  8. exabit
    Ok. Jo, det är ju vettigt att ha klass 1:an inskjuten helt klart
  9. mbbohman
    Han har säkert sålt bössan nu <br /><br />Skickat från min HTC One S via Tapatalk 2. Alla stavfel har jag gjort med flit.<br /><br />
  10. ozzian
    Lägg hunden ner och säg stanna kvar..... lägg sen en skånk av favoritdjuret 3m ifrån! Det lär trötta ut hunden iallafall. kanske behövs ett koppel om du inte har pli. min hund (vorsteh) blir skittrött av att inte få hämta en död fasan!
  11. Minken88
    Blir en sittning nu ikväll med rätt utrustning även fast det blåser lite. Hoppas på att grävlingarna dyker upp iaf=)
  12. underbron
    Det är väl utmärkt om han får vänja sig vid att inte göra något. Passivitetsträning är underskattat. Alldeles för många hundar saknar av/på-knapp.
  13. orjant
    Förtroende kapitalet är väl slut ute i stugorna och markerna. Vad trodde dom, egentligen? Sådär blir det när tjänstemännen styr för mycket genom egenintresse.
This leaderboard is set to Stockholm/GMT+02:00

Account

Navigation

Sök

Sök

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.