Hoppa till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Jaktsidan

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2018-06-02 in all areas

  1. Ken1
    Behöver inte vara nybörjare för att missa i programmen! Jag gör det nästan alltid när det är Compak ? vi drar till Gyttorp i morgon för lite engelsk ????✌✌??
  2. andershermansson7
    Jaha bra o bra började med trean som var svår för de flesta idag .... nybörjare som jag är tog jag fel på en rabbit och skottdubble... fick 15 träff men skulle haft 16.... första banan skrapade jag ihop 18....skulle varit 20 men men ....andra banan efter pausen vete fan vad jag gjorde för där sköt jag som en kratta 14!!! Träff och där skulle det varit 18-21 ?? Nerver ja... börjar tänka,sikta ?men nöjd med dagen ??? Inte sämst och inte långt sämre än många duktigare skyttar?
  3. faxe
    Det är ganska spännande att stå 2-3 m ifrån dem i spannmålet, och fundera om de väger 20 eller 200 kg.
  4. PAS
    1 point
    Ibland är det enkla väldigt gott. /P
  5. Ken1
    Gick väll bra det där!!! Första gången är alltid första gången ??????
  6. Dahla
    Dieter och träning hit och dit... Ingen kommer levande ur det här ändå så det är lika bra att njuta av livet på det sätt man trivs med... trivs man inte ska man göra någonting åt det och då är det bara den egna viljan som sätter gränserna.
  7. Ken1
  8. ÅlandsFilip
    10,5kg med en disk i magen. Just ätit en brax mao. Skillnaden mellan 8kg och 10kg. Längden som räknas enligt mitt tycke, men eftersom jag var på guidning tog jag ingen längd. Kunderna skulle hålla, känna och ta bilder så mycket så jag ville bara ha den i vattnet igen.
  9. qvarnhill
    1 point
    Jupp, försöker i alla fall, varje dag. Regissören och förre vägmästaren Lars Molin lär ska ha sagt "Varför ska man äta dålig mat för när man kan äta bra mat" och det är en i sanning högst berättigad fråga!
  10. lsjonsson
    Grattis! Ser ut som en fet strömmingsgädda med den buken.
  11. strävhår
    Men nu när golfen drar igång blir det ordning på torpet ✌️
This leaderboard is set to Stockholm/GMT+02:00

Account

Navigation

Sök

Sök

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.