Hoppa till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Jaktsidan

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Leaderboard

  1. Dansken

    Dansken

    Global Moderators
    21
    Poäng
    16 292
    Antal inlägg
  2. hobbe

    hobbe

    Bloggers
    16
    Poäng
    4 375
    Antal inlägg
  3. MarkusR

    MarkusR

    Global Moderators
    6
    Poäng
    15 809
    Antal inlägg
  4. kkjon

    kkjon

    Bloggers
    6
    Poäng
    6 260
    Antal inlägg

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 2019-09-15 in all areas

  1. Mad Mike
    5 points
    Det går alldeles utmärkt att jaga och inte vara ansluten till något förbund. Det som stör mig är när förbund av någon anledning sätter förbundets välbefinnande mot makthavarna före medlemmarnas, då tackar jag för mig och har således inte varit ansluten till något under många år. Med det sagt noterar jag en liten förhoppning om att jägareförbundet den senaste tiden verkar ha påbörjat en resa om att faktiskt skaffa sig en ryggrad för sina medlemmar (något som generellt sett är en bristvara i dessa tider) därför följer jag utvecklingen med intresse och utesluter inte längre ett framtida medlemskap. /Mike
  2. Hipshot
    2 points
    Jag hittade Gyttorp Nickelmagnum trap samtidigt som jag fick tag i Game batchen.. minns fan inte varifrån jag fick dem men de där pluggen är ju extremt mysiga och lukten.. lukten.. den ger ett mervärde som är oslagbart!
  3. Hipshot
    Om man har fräs så göra man så ja.. men jag tvivlar på att Anders har slik. I alla fall förmedlat all input, får se om han nappar på ditt erbjudande Marcus!
  4. Dansken
    Man tager en T3 stålskena från Warne och sätter upp i fräsen och flyttar 2 skruvhål så den passar på 695. Så har jag gjort. Annars ber man Ukkla här på forumet att göra en som passar. Hans grejer har utmärkt passform och finish.
  5. marcus.söderlund
    Har nog warne 30mm fästen liggandes hemma till en förmånlig peng om han behöver.
  6. M-98
    1 point
    Haha, det var för något år sedan som vi bytte. Farbrorn skulle flytta till hemmet och ville inte lämna in patronerna till polisen eller till någon handlare. Jag har skjutit massor av Gyttorp Game och Fasan tidigare. Likaså Gyttorp nickelmagnum.
  7. lasse_c
    1 point
    Ett mellanmål med rågbröd, brynt schalottenlök, en stolt fjällskivling och ett björktrastbröst.
  8. Patrik L
    Hann med tre omgångar innan helgen tog slut. Blir nog några varv till när tid medges, det är fortfarande lite skiftningar här och där som sakta men säkert börjar försvinna allt eftersom man bygger upp ytan. Satte ihop damen igen innan jag ställde in henne i skåpet, tycker att det börjar ta sig, även om det är lite kvar: /Patrik
  9. culot
    0 points
    Jag stog i " inflyget " i kantens på en kulle där alla duvor skulle förbi från och till en ärtåker längre bort , man behövde inte ens kamo bara man satt still . Tyvärr var det en idiot som behagade parkera 200m framför under jakten så det vart att bryta . /P
This leaderboard is set to Stockholm/GMT+02:00

Account

Navigation

Sök

Sök

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.